Звучници GENIUS Плави SP-U115

Звучници GENIUS Плави SP-U115

Звучници GENIUS Плави SP-U115

Звучници GENIUS Плави SP-U115

649 ден

Има

649 ден

Достапност: Има SKU: 6001715-1

Опис

Звучници GENIUS Плави SP-U115

Опис: 2,0 Моќност на звучникот: 1,5 W Тип на напојување: RMS Опсег на фреквенција: 200Hz – 18kHz Однос на сигнал-шум: 80dB
Импеданса: 8Ω сателити – Моќ по сателит: 0,75W Dim. драјвери: 50мм Материјал за домување: Пластична поврзаност:  влезни приклучоци – 3,5 мм: 1 УСБ:
1 Физички карактеристики – Дим.: 111мм x 70мм x 70мм Тежина: 400гр

Состав : Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: