ZUZI Хигиенски песок за мачки со арома на лаванда 5kg

ZUZI Хигиенски песок за мачки со арома на лаванда 5kg

лаванда

ZUZI Хигиенски песок за мачки со арома на лаванда 5kg

240 ден

Out of stock

240 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 10004900

Опис

Песок за мачки со арома на лаванда, кој се карактеризира со формирање на грутки кои лесно се отстрануваат.
Пакување: 5 литри

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: