ZOTTIS Овошен јогурт 115gr

ZOTTIS Овошен јогурт 115gr

ZOTTIS Овошен јогурт 115gr

15 ден

Out of stock

15 ден

ZOTTIS Овошен јогурт 115gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 012201

Опис

ZOTTIS Овошен јогурт 115gr

Опис: Овошен јогурт Зотис
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 115gr
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: