ZOTTARELLA Моцарела класик 250gr

ZOTTARELLA Моцарела класик 250gr

ZOTTARELLA Моцарела класик 250gr

ZOTTARELLA Моцарела класик 250gr

155 ден

Out of stock

155 ден

ZOTTARELLA Моцарела класик 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 057144

Опис

ZOTTARELLA Моцарела класик 250gr

Опис: Моцарела класик. Zottarella е име на моцарелата произведена од светски познатиот бренд ZOTT следејќи го класичниот италијански рецепт.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 250gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: