ZOTT Десерт double vanilla 190gr

ZOTT Десерт double vanilla 190gr

45 ден

Out of stock

45 ден

ZOTT Десерт double vanilla 190gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 074126

Опис

ZOTT Десерт double vanilla 190gr

Опис: ZOTT Десерт double vanilla.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 190g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: