ZOTT Десерт double choco 200gr

ZOTT Десерт double choco 200gr

ZOTT Десерт double choco 200gr

45 ден

Out of stock

45 ден

ZOTT Десерт double choco 200gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 049817

Опис

ZOTT Десерт double choco 200gr

Опис: ZOTT Десерт double choco 200gr
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 200gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: