ZLATO POLJE Гриз за бебиња 400gr

ZLATO POLJE Гриз за бебиња 400gr

ZLATO POLJE Гриз за бебиња 400gr

ZLATO POLJE Гриз за бебиња 400gr

46 ден

Out of stock

46 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 040910

Опис

ZLATO POLJE Гриз за бебиња 400gr

Опис: ZLATO POLJE Гриз за бебиња.

Состав: 100% пченичен гриз, тип 400.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: