ZLATIBORAC Свински врат сув 100gr

ZLATIBORAC Свински врат сув 100gr

ZLATIBORAC Свински врат сув 100gr

ZLATIBORAC Свински врат сув 100gr

147 ден

Има

147 ден

Достапност: Има SKU: 028060

Опис

ZLATIBORAC Свински врат сув 100gr

Опис: ZLATIBORAC Свински сув свински врат

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: