ZLATIBORAC Шунка стисната 320gr

ZLATIBORAC Шунка стисната 320gr

ZLATIBORAC Шунка стисната 320gr

ZLATIBORAC Шунка стисната 320gr

142 ден

Има

142 ден

ZLATIBORAC Шунка стисната 320gr

Достапност: Има SKU: 044756

Опис

ZLATIBORAC Шунка стисната 320gr

Опис: шунка стисната
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 320gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: