ZLATIBORAC Планински колбас сецкан 100gr

ZLATIBORAC Планински колбас сецкан 100gr

Zlatiborac planinski kolbas seckan 100gr

ZLATIBORAC Планински колбас сецкан 100gr

65 ден

Out of stock

65 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 073911

Опис

ZLATIBORAC Планински колбас сецкан 100gr

Опис: ZLATIBORAC сецкан планински колбас.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: