ZLATIBORAC Паризер пилешки премиум мини 320gr

ZLATIBORAC Паризер пилешки премиум мини 320gr

ZLATIBORAC Паризер пилешки премиум мини 320gr

74 ден

Out of stock

74 ден

ZLATIBORAC Паризер пилешки премиум мини 320gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 055923

Опис

Опис: ZLATIBORAC Паризер пилешки премиум мини.

Ситно сецкано варено пилешки колбас, со пријатен и карактеристичен мирис и вкус.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 320gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: