ZLATIBORAC Кулен сецкан 100gr

ZLATIBORAC Кулен сецкан 100gr

ZLATIBORAC Кулен сецкан 100gr

ZLATIBORAC Кулен сецкан 100gr

89 ден

Има

89 ден

ZLATIBORAC Кулен сецкан 100gr

Достапност: Има SKU: 035741

Опис

ZLATIBORAC Кулен сецкан 100gr

Опис: Сецкан кулен.

Нето: 100gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: