ZLATIBORAC Kолбас грил 250gr

ZLATIBORAC Kолбас грил 250gr

ZLATIBORAC Колбас говедски лут 100gr

ZLATIBORAC Kолбас грил 250gr

96 ден

Out of stock

96 ден

ZLATIBORAC Kолбас грил 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 069640

Опис

ZLATIBORAC Kолбас грил 250gr

Опис: Златиборац колбас грил.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: