ZLATIBORAC Говедски сендвич колбас 100gr

ZLATIBORAC Говедски сендвич колбас 100gr

ZLATIBORAC сендвич колбас 100gr

ZLATIBORAC Говедски сендвич колбас 100gr

91 ден

Out of stock

91 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 073922

Опис

ZLATIBORAC Говедски сендвич колбас 100gr

Опис: Златиборац Говедски сендвич колбас.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: