ZLATIBORAC Домашен колбас 330gr

ZLATIBORAC Домашен колбас 330gr

ZLATIBORAC Домашен колбас 330gr

ZLATIBORAC Домашен колбас 330gr

199 ден

Out of stock

199 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 073916

Опис

ZLATIBORAC Домашен колбас 330gr

Опис: Златиборац домашен колбас.

Нето: 330gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: