ZLATIBORAC Чајна говедска слајс 100gr

ZLATIBORAC Чајна говедска слајс 100gr

ZLATIBORAC Чајна говедска слајс 100gr

ZLATIBORAC Чајна говедска слајс 100gr

89 ден

Out of stock

89 ден

ZLATIBORAC Чајна говедска слајс 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 050056

Опис

ZLATIBORAC Чајна говедска слајс 100gr

Опис: чајна говедска слајс
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: