ZITO LUKS Меко колаче со парче темно чоколадо 180gr

ZITO LUKS Меко колаче со парче темно чоколадо 180gr

ZITO LUKS Меко колаче со парче темно чоколадо 180gr

75 ден

Out of stock

75 ден

ZITO LUKS Меко колаче со парче темно чоколадо 180gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 050638

Опис

ZITO LUKS Меко колаче со парче темно чоколадо 180gr

Опис: Меки колачиња со парчиња темно чоколадо. Неодоливо меки колачиња кои се топат во твојата уста, со парчиња белгиско чоколадо за врвно уживање по твоја мерка. Достапни во практично пакување од 4*45=180 грама.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 180gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: