ZITO LUKS Брашно сенаменско 1kg

ZITO LUKS Брашно сенаменско 1kg

ZITO LUKS Брашно сенаменско 1kg

ZITO LUKS Брашно сенаменско 1kg

39 ден

Има

39 ден

Достапност: Има SKU: 014194

Опис

ZITO LUKS Брашно сенаменско 1kg

Опис: Жито лукс брашно сенаменско

Нето: 1kg

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: