ZITO LUKS Бисквити жит.чиа просо ц.семе 220gr

ZITO LUKS Бисквити жит.чиа просо ц.семе 220gr

ZITO LUKS Бисквити жит.чиа просо ц.семе 220gr

ZITO LUKS Бисквити жит.чиа просо ц.семе 220gr

60 ден

Out of stock

60 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 067433

Опис

ZITO LUKS Бисквити жит.чиа просо ц.семе 220gr

Опис:Нутри бисквити житарици со чиа семе,просо и црно семе- храна која ги поддржува здравјето и виталноста и помага најлесно да одговорите на предизвиците на секојдневието.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:220gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: