ZIDO Бар со ореви и сливи 40gr

ZIDO Бар со ореви и сливи 40gr

ден

Out of stock

ден

ZIDO Бар со ореви и сливи 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 044030

Опис

ZIDO Бар со ореви и сливи 40gr

Опис: ZIDO Бар нут,ореви,сливи.

Бар со ореви ис сливи.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 40g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Шри Ланка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: