ZIDO Бар лаксатив 40gr

ZIDO Бар лаксатив 40gr

ZIDO Бар лаксатив 40gr

49 ден

Out of stock

49 ден

ZIDO Бар лаксатив 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 061780

Опис

ZIDO Бар лаксатив 40gr

Опис: ZIDO Бар лаксатив 40gr
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 40gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: