ZIDO Бар дарк какао и суво грозје 40gr

ZIDO Бар дарк какао и суво грозје 40gr

ZIDO Бар дарк какао и суво грозје 40gr

ден

Out of stock

ден

ZIDO Бар дарк какао и суво грозје 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 044031

Опис

ZIDO Бар дарк какао и суво грозје 40gr

Опис: ZIDO Бар дарк какао и суво грозје.

Суров бар со какао и суво грозје.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 40g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Шри Ланка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: