ЖИВИНО Јајца М 30/1

ЖИВИНО Јајца М 30/1

ЖИВИНО Јајца М 30/1

149 ден

Out of stock

149 ден

Zivino Jajca 30/1

Достапност: Нема на залиха SKU: 033270

Опис

ЖИВИНО Јајца М 30/1

 

Јајца M големина

 

Нето: 30/1

 

Земја на потекло: Македонија

 

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: