ЖИВИНО Јајца Л 10/1

ЖИВИНО Јајца Л 10/1

ЖИВИНО Јајца Л 10/1

59 ден

Out of stock

59 ден

Zivino  Jacja L 10/1

Достапност: Нема на залиха SKU: 031551

Опис

ЖИВИНО Јајца Л 10/1

 

Јајца Л големина

 

Нето: 10/1

 

Земја на потекло: Македонија

 

Баркод: 5319991543034

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: