Зелка – парче (цца 2кг)

Зелка – парче (цца 2кг)

Зелка - парче (цца 2кг)

Зелка – парче (цца 2кг)

39 ден

Out of stock

39 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 001299

Опис

Зелка – парче (цца 2кг)

Опис:Зелка – парче (цца 2кг)

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: