ECE Зелена маслинка со пиперка 370gr

ECE Зелена маслинка со пиперка 370gr

Zelena maslinka so piperka 370gr

ECE Зелена маслинка со пиперка 370gr

98 ден

Има

98 ден

Достапност: Има SKU: 400024

Опис

ECE Зелена маслинка со пиперка 370gr

 

Зелени маслинки со пиперка

Состав: Зелени маслинки, црвена пиперка, вода, сол, киселина лимонска

Производот да се чува на ладно и суво место во околината.

 

Нето: 370 g

Земја на потекло: Турција

Баркод:8690738069398

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: