ZEFFO Колачи со чоко прелив 150gr

ZEFFO Колачи со чоко прелив 150gr

ZEFO Колачи со чоко прелив 150gr

ZEFFO Колачи со чоко прелив 150gr

56 ден

Out of stock

56 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 034163

Опис

Опис: ZEFO Колачи со чоко прелив.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: