ZDRAVJE RADOVO Сирење кравјо вакум 1kg

ZDRAVJE RADOVO Сирење кравјо вакум 1kg

ZDRAVJE RADOVO Сирење кравјо вакум 1kg

ZDRAVJE RADOVO Сирење кравјо вакум 1kg


89 ден107 ден

Има


89 ден107 ден

ZDRAVJE RADOVO Сирење кравјо вакум 1kg

SKU: 000154
 • 300гр
 • 315гр
 • 320гр
 • 325гр
 • 340гр
 • 350гр
 • 360гр
 • 370гр
 • 380гр
 • 385гр
 • 395гр
 • 405гр
 • 410гр
 • 415гр
 • 420гр
 • 430гр
 • 435гр
 • 445гр
 • 455гр
 • 456гр
 • 490гр
 • 505гр
 • 515гр
 • 525гр
Поништи

Опис

ZDRAVJE RADOVO Сирење кравјо вакум 1kg

Опис: ZDRAVJE RADOVO Сирење кравјо вакум.

Полномасно зрело, меко, бело сирење во саламура.

Состав: Пастеризирано кравјо меко,сол, јогуртна култура, калциум хлорид , сирило.

Нето: 1kg

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Тежина на парче

300гр, 315гр, 320гр, 325гр, 340гр, 350гр, 360гр, 370гр, 380гр, 385гр, 395гр, 405гр, 410гр, 415гр, 420гр, 430гр, 435гр, 445гр, 455гр, 456гр, 490гр, 505гр, 515гр, 525гр

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: