Здели со лажица 4/1

Здели со лажица 4/1

здели мали со лажика

Здели со лажица 4/1

195 ден

Out of stock

195 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211063

Опис

Здели со лажица 4/1

Назив на продуктот: Здели мали Yl – 1643.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: