Здели бели 3/1

керамичка здела

Здели бели 3/1


Out of stock


SKU: 20211062

Овој артикал го нема на залиха и е недостапен.

Опис

Здели бели 3/1

Назив на продуктот: Здели мали YL – 1643.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Дизајн

1, 2

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: