Здели 3/1

здели мали

Здели 3/1


150 ден

Има


150 ден

SKU: 20211061
  • 1
  • 2
Поништи

Опис

Здели 3/1

Назив на продуктот: Здели мали YL – 1581.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Дизајн

1, 2

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: