Здела мала 12cm

Здела мала

Здела мала 12cm

39 ден

Има

39 ден

Достапност: Има SKU: 20211009

Опис

Здела мала 12cm

Назив на продуктот: Здела мала.

Димензии: Должина 12cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: