ZBREGOV Млеко козјо 3.2% 0.5l

ZBREGOV Млеко козјо 3.2% 0.5l

ZBREGOV Млеко козјо 3.2% 0.5l

69 ден

Out of stock

69 ден

ZBREGOV Млеко козјо 3.2% 0.5l

Достапност: Нема на залиха SKU: 020461

Опис

ZBREGOV Млеко козјо 3.2% 0.5l

Опис: ZBREGOV Млеко козјо со 3.2% масленост. Млеко од пастеризирано и хомогенизирано млеко со 3.2% млечна маст.Да се чува на ладно од +4*С до +8*С.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: