ZBREGOV Млечен намаз 200gr

ZBREGOV Млечен намаз 200gr

ZBREGOV Млечен намаз 200gr

69 ден

Има

69 ден

ZBREGOV Млечен намаз 200gr

Достапност: Има SKU: 034274

Опис

ZBREGOV Млечен намаз 200gr

Опис: Млечен намаз Zbregov.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 200gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: