ZBREGOV Ледено кафе 0.2l

ZBREGOV Ледено кафе 0.2l

ZBREGOV Ледено кафе 0.2l

ZBREGOV Ледено кафе 0.2l

41 ден

Out of stock

41 ден

ZBREGOV Ледено кафе 0.2l

Достапност: Нема на залиха SKU: 015898

Опис

ZBREGOV Ледено кафе 0.2l

Опис: Ладно кафе.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200ml

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: