ZBREGOV Кефир 3.5% 1l

ZBREGOV Кефир 3.5%

ZBREGOV Кефир 3.5% 1l

94 ден

Out of stock

94 ден

ZBREGOV Кефир 3.5% 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 034278

Опис

ZBREGOV Кефир 3.5% 1l

Опис: Збрегов кефир 3.5% млечна маст.

Состав: Пастеризирано млеко со 3.5%, кефирна култура.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: