YUMIS Ловоров лист 10gr

YUMIS Ловоров лист 10gr

YUMIS Ловоров лист 10gr

YUMIS Ловоров лист 10gr

11 ден

Има

11 ден

YUMIS Ловоров лист 10gr

Достапност: Има SKU: 025783

Опис

YUMIS Ловоров лист 10gr

Опис: Цел ловоров лист. Да се чува на суво и ладно место. Со ловоровиот лист зачинуваат се чорби, супи, печења, кисели краставички, сосови, кисела зелка и уште многу други делиции.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 10gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Турција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: