YOUR 5 MINUTES Леб тост со семки 500gr

YOUR 5 MINUTES Леб тост со семки 500gr

YOUR 5 MINUTES Леб тост со семки 500gr

54 ден

Out of stock

54 ден

YOUR 5 MINUTES Леб тост со семки 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 065608

Опис

YOUR 5 MINUTES Леб тост со семки 500gr

Опис: TONUS Леб тост со семки.

Состав: изртено пченично зрно, маслиново масло, ленено семе, семки од тиква, семки од сончоглед, сусам, квасец, сол.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: