WOLZ ZELL Oxygen + Gele Royale 600 mg box 14 viali

WOLZ ZELL Oxygen + Gele Royale 600 mg box 14 viali

WOLZ ZELL Oxygen + Gele Royale 600 mg box 14 viali

1,420 ден

Out of stock

1,420 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150216

Опис

WOLZ ZELL Oxygen + Gele Royale 600 mg box 14 viali

Zell Oxygen® Immunkomplex е специјално создаден производ за здрав имунолошки систем. Се карактеризира со уникатната формула од одбрани биоактивни супстанци кој работат заедно во синергија како хармоничен оркестар. Бројни ин-виво и ин-витро научни студии ја докажуваат нејзината ефикасност.

Покрај уникатните енземски клетки од квасец, Zell Oxygen® Immunkomplex содржи висок процент на бета глукани и незаменливи елементи на селен, цинк, широк спектар на на витамини и корисни фитохемикалии од избрани и разновидни концентрати на овошје и зеленчук.

Состав: Означено на пакуањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: