WHISKAS Пауч говедско касероли 85gr

WHISKAS Пауч говедско касероли 85gr

WHISKAS Пауч говедско касероли 85gr

WHISKAS Пауч говедско касероли 85gr

29 ден

Out of stock

29 ден

WHISKAS Пауч говедско касероли 85gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 065499

Опис

WHISKAS Пауч говедско касероли 85gr

Опис: WHISKAS Пауч говедско касероли 85gr
Состав : Конзервирана храна за маче со вкус на говедско.
Нето: 85gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: