WET HANKIES Влажни марамици лимон 15/1 2+2 ГРАТИС

WET HANKIES Влажни марамици лимон 15/1 2+2 ГРАТИС

WET HENKIES Влажни марамици лимон 15_1 2+2 ГРАТИС

WET HANKIES Влажни марамици лимон 15/1 2+2 ГРАТИС

87 ден

Има

87 ден

WET HANKIES Влажни марамици лимон 15/1 2+2 ГРАТИС

Достапност: Има SKU: 034236

Опис

WET HANKIES Влажни марамици лимон 15/1 2+2 ГРАТИС

Опис: Антибактериски влажни марамици со мирис на лимон. 2 + 2 гратис.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 15/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: