WEST SILVER Тутун 110gr

WEST SILVER Тутун 110gr

cigari one stop shop

WEST SILVER Тутун 110gr

525 ден

Има

525 ден

Достапност: Има SKU: 071567

Опис

WEST SILVER Тутун 110gr

Опис: Тутун WEST SILVER

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 110gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: