WC NET Кристал гел citrus fresh 750ml

WC NET Кристал гел citrus free 750ml

WC NET Кристал гел citrus fresh 750ml

117 ден

Има

117 ден

Достапност: Има SKU: 072612

Опис

WC NET Кристал гел citrus fresh 750ml

Опис: WC NET Кристал гел citrus free

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 750ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: