WC NET Кристал гел blue fresh 750ml

WC NET Кристал гел blue fresh 750ml

WC NET Кристал гел blue fresh 750ml

117 ден

Има

117 ден

WC NET Кристал гел blue fresh 750ml

Достапност: Има SKU: 072611

Опис

WC NET Кристал гел blue fresh 750ml

Опис: WC NET Кристал гел blue free

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 750ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: