VOX Вградена рерна EBB6505

VOX Вградена рерна EBB6505

EBB6505

VOX Вградена рерна EBB6505

16,599 ден

Има

16,599 ден

Достапност: Има SKU: 24EBB6505

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени рерни
Тип на рерни Електрична
Волумен на рерната 69 l
Сила 3,1 kW
Долен греач 1100 W
Горен греач 1200 W
Контрола на преден панел Да
Термостат Да, Механички
Тајмер Дигитален
Електрилни дупли-двојна скара Да
Термостат за скара 1400 W
Сет на скара Да
Вентилатор со грејачи 2000 W
Мрежна решетка 1
Плитка сад за печење 1
Длабок сад за печење 1
Ширина 60 cm
Светла рерна Да
Многу големо надворешно стакло и мало внатрешно стакло со метална врата Да
Технологија Турбо рерна, Големина на рерната, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Лесно чистење
Класа на енергија A
Гаранција 5 години
Боја Црна
Боја на контролниот панел Стакло
Димензии на уредот (ШxВxД) 595 x 595 x 575 мм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 650 x 650 x 640 мм
Нето тежина 29 кг
Вкупна тежина 31 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 216

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: