VOX Вградена рерна EBB2121IXXL

VOX Вградена рерна EBB2121IXXL

EBB2121IXXL

VOX Вградена рерна EBB2121IXXL

13,999 ден

Има

13,999 ден

Достапност: Има SKU: 24EBB2121IXXL

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени рерни
Тип на рерни Електрична
Волумен на рерната 65 l
Сила 2,6 kW
Горен греач 1200 W
Долен греач 1100 W
Контрола на преден панел Да
Термостат Да, Механички
Тајмер Дигитален
Електрилни дупли-двојна скара Да
Термостат за скара 1400 W
Мрежна решетка 1
Плитка сад за печење 1
Длабок сад за печење 1
Ширина 60 cm
Светла рерна Да
Многу големо надворешно стакло и мало внатрешно стакло со метална врата Да
Технологија Големина на рерната, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Лесно чистење
Класа на енергија A
Гаранција 5 години
Боја Нерѓосувачки челик
Боја на контролниот панел Метал
Димензии на уредот (ШxВxД) 595 x 595 x 575 мм
Димензија на пакуван апарат (ШxВxД) 650 x 650 x 640 мм
Нето тежина 29,525 кг
Вкупна тежина 31,82 kg
Количински товар (40 ft HC контејнер) 216

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: