VOX Вградена плоча EBI444

VOX Вградена плоча EBI444

EBI444

VOX Вградена плоча EBI444

15,999 ден

Има

15,999 ден

Достапност: Има SKU: 24EBI444

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени плочи
Тип Индукција, керамика
Тип на монтажна плоча Индукцијска стакло-керамична
Бројот на зоната на готвење 4
Рингла 1 Индукција 160 mm, 1400/1800 W
Рингла 2 Индукциона 160 mm, 1400/1800 W
Рингла 3 Индукција 210 mm, 2100 W / 2500 W
Рингла 4 Индукциона 210мм, 2100/2500 вати
Вкупна сила 7.4kW
Показател на топлината на грејните површини Да
Показател на работата на грејните површини Да
Тајмер Да
Сензори на допир Да
Подобрена сила на работењето Стандард
Детекција на садот Стандард
Технологија Гратис кабли за струја, Индукција, Сензорски копчиња, Сигурно заклучување
Гаранција 5 години
Боја Црна
Ширина на вградените мерки 560 мм
Длабочина вградена мера 490 мм
Димензии на  апаратот  (ШxВxД) 590x54x520 мм
Димензии на пакуван апарат  (ШxВxД) 626x142x581 мм
Нето тежина 6.45 кг
Вкупна тежина 7.48 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: