VOX Вградена плоча EBI200DB

VOX Вградена плоча EBI200DB

EBI200DB

VOX Вградена плоча EBI200DB

9,990 ден

Има

9,990 ден

Достапност: Има SKU: 24EBI200DB

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени плочи
Тип Индукција, керамика
Тип на монтажна плоча Индукцијска стакло-керамична
Бројот на зоната на готвење 2
Рингла 1 Индукција 160 mm, 1400/1800 W
Рингла 2 Индукција 200 mm, 2100W / 2500 W
Вкупна сила 3.6 kW
Показател на топлината на грејните површини Да
Детекција на садот Стандард
Технологија Гратис кабли за струја, Индукција, Сензорски копчиња, Сигурно заклучување
Гаранција 5 години
Боја Црна
Ширина на вградените мерки 270 мм
Длабочина вградена мера 490 мм
Димензии на  апаратот (ШxВxД) 290x56x520 мм
Димензии на пакуван апарат (ШxВxД) 332x142x581 мм
Нето тежина 5,5 кг
Вкупна тежина 6,2 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 2160 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: