VOX Вградена плоча EBC400DB

VOX Вградена плоча EBC400DB

EBC400DB

VOX Вградена плоча EBC400DB

11,499 ден

Има

11,499 ден

Достапност: Има SKU: 24EBC400DB

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени плочи
Тип Стаклокерамички
Тип на монтажна плоча Стакло-керамика
Бројот на зоната на готвење 5
Рингла 1 Стакло-керамика 145 мм, 1200 W
Рингла 2 Стакло-керамика Двојна 180 мм, 700 W / 1700 W
Рингла 3 Стаклоќерамична 180мм, 1800 вати
Рингла 4 Стакло-керамика Двојна 180 mm, 700/1700 W
Вкупна сила 6.5 kW
Показател на топлината на грејните површини Да
Сензори на допир Копчиња на предната страна
Технологија Гратис кабли за струја, Сензорски копчиња, Сигурно заклучување
Гаранција 5 години
Боја Црна
Ширина на вградените мерки 560 мм
Длабочина вградена мера 490 мм
Димензии на  апаратот  (ШxВxД) 590x41x520 мм
Димензии на  пакуван апарат (ШxВxД) 620x133x578 мм
Нето тежина 9,5 кг
Вкупна тежина 10,25 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 1444 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: