VOX Вградена плоча EBC315DB

VOX Вградена плоча EBC315DB

EBC315DB

VOX Вградена плоча EBC315DB

12,999 ден

Има

12,999 ден

Достапност: Има SKU: 24EBC315DB

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени плочи
Тип Стаклокерамички
Тип на монтажна плоча Стакло-керамика
Бројот на зоната на готвење 5
Рингла 1 Стакло-керамика 145 мм, 1200 W
Рингла 2 Стакло-керамика 180 мм, 1800 W
Рингла 3 Стакло-керамика 290 мм, 1050/1950/2700 W
Вкупна сила 6,5 kW
Показател на топлината на грејните површини Да
Сензори на допир Да
Технологија Гратис кабли за струја, Сензорски копчиња, Сигурно заклучување
Гаранција 5 години
Боја Црна
Димензии на апаратот  (ШxВxД) 590x41x520 мм
Димензии на пакуван апарат  (ШxВxД) 620x133x578 мм
Нето тежина 9,5 кг
Вкупна тежина 10,25 кг
Количински товар (40 ft HC контејнер) 1444 ком

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: